
Ga mee op Haka
In code rood kan kadervorming niet doorgaan.
Voorlopig zijn alle Chirocursussen tot midden januari geannuleerd.
Coronaproof op HAKA
Om onze Haka’s veilig te organiseren, zullen we de jeugdwerkregels voor 18+ volgen. Dat wil zeggen dat we de volledige cursus een veilige afstand (1,5 m) moeten houden en mondmaskers moeten dragen als die afstand niet gegarandeerd kan worden. Verder zullen er heel wat hygiënemaatregelen genomen worden. Net zoals bij leidingsactiviteiten. Laat dat je dus niet tegenhouden om in te schrijven!
Ben je ziek of heb je een hoog risico contact gehad met een besmet persoon, dan mag je niet mee op cursus!
Haka zijn zalige Chiroweekends
voor ervaren leiding
= 18 jaar (worden) en minstens 1 jaar leiding
Zin in een hoge dosis Chiro? Word op Haka leiding next level! Schrijf je in voor een of meerdere Haka-weekends naar keuze.
Hoe organiseer ik een onvergetelijk bivak? Hoe tover ik mijn leidingskring om tot een boeiende vergadering? Hoe pak ik moeilijke gesprekken met mijn medeleiding aan? Welke drempels zorgen ervoor dat we niet iedereen bereiken met onze Chirogroep? Wat moet ik doen met die medeleider die nooit aanwezig is op een opruimdag?
Op Haka krijg je antwoorden op deze vragen, en nog veel meer. Haka-weekends zijn één voor één echte Chiroweekends! In de Chiro leren we door te doen en te spelen! Op Haka ontdek je superhandige Chirotips en leer je andere leidsters of leiders met een groot hart voor Chiro kennen. Bovendien kun je door drie weekends te volgen een officieel hoofdanimatorattest behalen! Wie wil dat nu niet op zijn of haar cv?

"Word leiding next level ... dat leer je op Haka!"

"Zelf kunnen kiezen waarin je je verdiept: super gewoon. Ik koos voor 'bouwen aan een team', zodat ik helemaal voorbereid ben om volgend jaar groepsleiding te worden."

"Haka geeft je een BOOST! Na je drie weekends ben je helemaal klaar voor dat extra beetje verantwoordelijkheid."

Beleef pure
Chiromomenten met
leiding uit heel Vlaanderen

Ontdek waardevolle
Chirokennis en hoofdanimatorskills

Ontvang officieel
attest Hoofdanimator
in het Jeugdwerk!
Kies jouw Haka-weekend






Alles over Haka
Krijg het Hoofdanimatorattest
Na je drie weekends krijg je een hoofdanimatorattest van de Vlaamse overheid. Dat betekent dat je enkele hoofdanimatorcompetenties geleerd hebt die zeer bruikbaar zijn in de Chiro en het jeugdwerk. Zo’n attest is niet het hoofddoel van Haka. Het is wel een mooie meerwaarde bij de zoektocht naar een job. In de socioculturele sector is dat een gewaardeerd attest, maar ook in andere sectoren is het een indicatie van je leidingscapaciteiten. Vermeld het dus zeker op je cv!
